
Підшипник маточини HYUNDAI, KIA перед. міст (Вир-во SKF) VKBA 6891 UA51
1 789 ₴
- В наявності
- Код: 4600980393-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Підшипник маточини HYUNDAI, KIA перед. міст (Вир-во SKF)

КОД ТОВАРУ
4600980393

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
VKBA 6891
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Ширина 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 517203A101 | A.B.S. | 5172038110 | A.B.S. | 200923 |
| ACKOJA | A520254 | ACKOJA | A520902 | AIC | 59590 |
| ALANKO | 10343429 | APEC | AWB1240 | ASAM | 55297 |
| ASHIKA | 4410509 | ASHIKA | 4410314 | ASHUKI | 14102150 |
| AUTEX | 803642 | AUTOKIT | 0197527 | Automotive Bearings | ABK1736 |
| AUTOTEAM | RA2637 | AUTOTEAM | RA2637H | B-RING | BK1854 |
| B-RING | BS1118 | B-RING | HBK1854 | Bendix | 050096B |
| Blue Print | ADG08254 | Blue Print | ADG08207 | BORG & BECK | BWK935 |
| BREDA LORETT | KRT7677 | BREDA LORETT | CR7677 | BRT Bearings | PWK1736 |
| BRTEC | 960873 | BRTEC | 960015 | BSG | BSG40605004 |
| BTA | H10509BTA | CALIBER | RC2637 | CALIBER | RC2637H |
| Cifam | 6197677 | COMLINE | CBK202 | Craft-Bearings | 45CRB6891 |
| DAYCO | KWD1078 | Delphi Poland S.А. | BK1583 | Dr!ve+ | DP2010100163 |
| DriveTec | DWB1400 | DYNAMATRIX | DWB6891 | DYS | 40HY9880 |
| EBI | EBK2216 | EGT | 554426EGTk | EURO REPAR | 1681945980 |
| EUROREPAR | 1681945980 | EUROREPAR | 1637944780 | EXTREME | 577210 |
| FAG | 713626370 | FAI AutoParts | FWBK1111 | FEBEST | DAC45840041 |
| FEBI BILSTEIN | 172779 | FEBI BILSTEIN | 174078 | FEBI BILSTEIN | 172778 |
| FENOX | WKB40138 | Fersa | KF487 | Fersa | WK00547 |
| FIRST LINE | FBK935 | FISPA | 460569 | FKG | GL4499S |
| FLENNOR | FR910784 | FREMAX | FWB2001 | GENERAL RICAMBI | WB0789K |
| GKN | 27576 | GMB | GH045030 | Grunntech GmbH | HB712 |
| GSP | GK6891 | HANS PRIES | 820469 | Hans Pries (Topran) | 820469 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J4700525 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J4700526 | IAP QUALITY PARTS | 40907085K |
| IJS GROUP | 101186R | IJS GROUP | 101186 | ILJIN | IJ111003 |
| ILJIN | 5172038110 | IPD | 302637 | IPS Parts | IUB10H03 |
| IVECO | J4700512 | IVECO | J4700508 | IVECO | J4700320 |
| IVECO | J4700513 | Japanparts | KK10314 | Japanparts | KK10509 |
| JAPKO | 410509 | JAPKO | 410314 | JD | JEW0068 |
| KAGER | 830722 | KAMOKA | 5600063 | KAVO | WBK3008 |
| KAVO PARTS | WBK3008 | KAVO PARTS | WB3002 | KAWE | 853043106 |
| KAWE | 853018107 | KAWE | FR910784 | KLAXCAR FRANCE | 22227z |
| KM International | RK2637H | KM International | RK2637 | KOSHIMO | 18900091077 |
| KOYO | DAC4584DWCS |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник Hyundai SANTA FE I (SM) | Підшипник Hyundai TUCSON (JM) | Підшипник Hyundai SONATA V (NF) |
| Підшипник Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | Підшипник Hyundai i40 (VF) | Підшипник Hyundai i40 CW (VF) |
| Підшипник Hyundai XG (XG) | Підшипник Hyundai TRAJET (FO) | Підшипник Hyundai SONATA IV (EF) |
| Підшипник KIA SPORTAGE (JE_, KM_) | Підшипник KIA CARENS III ВЭН (UN) | Підшипник KIA MAGENTIS (MG) |
| Підшипник KIA OPTIMA | Підшипник KIA SPORTAGE (SL) | Підшипник KIA MAGENTIS (GD, MS) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA6891 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Magentis, Santa Fe, Grandeur, Sonata, Optima, Carens, Tucson, Sportage, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Бренд | SKF |
| Вага (кг) | 1.00000 |
| Висота паковання | 65 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 45 |
| Довжина паковання | 105 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4600980393 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Підшипники, ущільнювачі | Подшипники |
| Ширина 2 [мм] | 41 |
| Ширина [мм] | 39 |
| Ширина паковання | 110 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789 ₴

