bvd_ggl
Фільтр повітряний FORD (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
58001302081

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015349
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60780 | ACDelco | PC3273E | ALCO (ZYPERN) | MD8020 |
| ALCO FILTER | MD8020 | ALPHA FILTER | AF1627 | AMC | MA5634 |
| AMC Filter | MA5634 | ASAM | 70259 | ASHIKA | 2003350 |
| ASHUKI | M03168 | ASHUKI | PAL22035 | Blue Print | ADM52247 |
| Blue Print | ADG02249 | BORG & BECK | BFA2005 | BOSCH | 1457433593 |
| BOSCH | S3593 | BOSCH | 0986626843 | BSG | BSG30135011 |
| CLEAN FILTERS | MA1318 | COMLINE | CMZ12080 | COMLINE | EAF418 |
| COMLINE | EAF690 | COOPERS | PA7398 | COOPERS | PA7386 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7398 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7386 | CWORKS | B130P0001 |
| Delphi Poland S.А. | AF20113 | DENCKERMANN | A141217 | DENCKERMANN | A140700 |
| FEBI BILSTEIN | 27291 | FIL FILTER | HP2230 | FILTRON | AP192 |
| FORD | 2S619601CA | FORD | 2S619601C1A | FORD | 1140778 |
| FORD | 1729854 | FRAM | CA9435 | FRAM | CA9494 |
| FRAM | AF3905 | FRAM | CA9494CA9435 | Fram-Au | CA9494 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8285 | GOODWILL | AG537 | HANS PRIES | 302124 |
| Hans Pries (Topran) | 302124 | HENGST FILTER | E890L | HENGSTENBERG | E890L |
| HERTH + BUSS ELPARTS | J1323049 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1323049 | HOFFER | 18086 |
| HOFFER | 18238 | IFA | 72080 | Interparts | IPA659 |
| IPS Parts | IFA3350 | IVECO | J1323049 | Japanparts | FA350S |
| Japanparts | JFA350S | JAPKO | 20350 | JC PREMIUM | B23051PR |
| JP GROUP | 1518610300 | JS ASAKASHI | A4501 | KAGER | 120697 |
| KAISHIN | A10069 | KAMOKA | F210401 | KLAXCAR FRANCE | FA129z |
| KNECHT | LX1268 | KOLBENSCHMIDT | 50014021 | KRAFT | 1712222 |
| KRAFT AUTOMOTIVE | 1712222 | LYNX | LA1140 | LYNX | LA1601 |
| M-Filter | K729 | MagnetiMarelli | 152071758669 | MagnetiMarelli | 154065238980 |
| MANDO | MMF015349 | MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015349 | MANN-FILTER | C2244 |
| MAPCO | 60621 | MAXGEAR | 260197 | MAZDA | C60113Z40 |
| MAZDA | 2S619601CA | MDR | MAF3350 | MEAT&DORIA | 18086 |
| MEAT&DORIA | 18238 | MECAFILTER | 226 | MECAFILTER | 250 |
| MECAFILTER | ELP9118 | MGA | FA3097 | MISFAT | P168 |
| MOBILAND | 801001190 | MOTAQUIP | VFA1007 | MOTAQUIP | VFA1029 |
| MOTORCRAFT | EFA601 | MULLER FILTER | PA780 | NIPPARTS | J1323052 |
| NPS | M132A36 | OPEN PARTS | EAF304010 | Optimal | FA00988 |
| P.B.R. | AI5287 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Ford |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015349 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.22000 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 58001302081 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴


