bvd_ggl
Фільтр повітряний FORD (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
58001302066

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015279
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63103 | ALPHA FILTER | AF1776 | ASAM | 70268 |
| AUTOMEGA | 30102320494 | Blue Print | ADF122226 | BORG & BECK | BFA2056 |
| BOSCH | 1457433096 | BOSCH | S3096 | CHAMPION | CAF100830P |
| CHAMPION | U830 | CHAMPION | U830606 | CHAMPION LUBRICANTS | U830606 |
| CHAMPION LUBRICANTS | CAF100830P | CLEAN FILTERS | MA1371 | COMLINE | EAF490 |
| COOPERS | PA7440 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7440 | DELLO | 30102320494 |
| DENCKERMANN | A140716 | FEBI BILSTEIN | 38922 | FILTRON | AP0746 |
| FORD | 7M519601BA | FORD | 1232494 | FORD | 1486702 |
| FORD NEW HOLLAND | 1232494 | FRAM | CA9696 | HANS PRIES | 302084 |
| Hans Pries (Topran) | 302084 | HENGST FILTER | E590L | HENGSTENBERG | E590L |
| JC PREMIUM | B2G063PR | JP GROUP | 1518610809 | KAGER | 120834 |
| KAMOKA | F210301 | KNECHT | LX1571 | KOLBENSCHMIDT | 50014013 |
| KRAFT | 1712430 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1712430 | LYNX | LA1631 |
| M-Filter | K749 | MagnetiMarelli | 152071758688 | MANDO | MMF015279 |
| MANDO CORPORATION, SEOUL | MMF015279 | MANN-FILTER | C28110 | MAPCO | 60601 |
| MAXGEAR | 260540 | MECAFILTER | ELP9090 | MEYLE | 7143210000 |
| MGA | FA3063 | MISFAT | P241 | MOTAQUIP | VFA1019 |
| MOTORCRAFT | EFA586 | MULLER FILTER | PA3103 | OPEN PARTS | EAF305510 |
| Optimal | FA00576 | P.B.R. | AI5343 | PATRON | PF1312 |
| PURFLUX | A1171 | Quinton Hazell | QFA0800 | RIDER | REC130238 |
| RIDER | RD1340WA9408 | Sofima | S3241A | STARLINE | SFVF7784 |
| SWAG | 50938922 | TECNOCAR | A2125 | TOKOCARS | T1235063 |
| UFI | 3024100 | UNICO FILTER | AE2855 | UNIFLUX FILTERS | XA537 |
| VAICO | V250206 | Valeo | 585065 | VOLVO | 8683560 |
| WIX FILTERS | WA9408 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Ford |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015279 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.33000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 220 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 58001302066 |
| Ширина паковання | 290 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴


