bvd_ggl
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900665846

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-0K-K31
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63655 | ALCO FILTER | MD8674 | ALPHA FILTER | AF1876s |
| AMC Filter | HA727 | ASHUKI | 03967350 | AVS AUTOPARTS | PA057 |
| BALDWIN | PA4479 | BERNHARDT | DAF3300 | Blue Print | ADG022113 |
| BOSCH | F026400350 | BSG | BSG40135022 | CLEAN FILTERS | MA3205 |
| COMLINE | EAF820 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7759 | DENCKERMANN | A141709 |
| DJ PARTS | FA1564 | FENOX | FAI121 | FI.BA filter | FA492 |
| FILTRON | AP1228 | FRAM | CA11206 | GOODWILL | AG2902 |
| GOODWILL | AG290 | Hans Pries (Topran) | 821508 | HENGST FILTER | E1137L |
| Interparts | IPAH065 | IPS Parts | IFA3K27 | IVECO | J1320542 |
| IWIS | LAT593 | Japanparts | FAK31S | JAPKO | 20K31 |
| KAISHIN | A10286 | KNECHT | LX3300 | KOLBENSCHMIDT | A530407 |
| LEINA | QF36A00136 | LUCAS FILTERS | LFAF466 | LYNX | LA1458 |
| M-Filter | K7001 | MANDO CORPORATION, SEOUL | EAF00025M | MANN-FILTER | C25016 |
| MDR | MAF3K31 | MECAFILTER | ELP9402 | MEYLE | 28123210013 |
| Mobis | 281131V100 | Mobis | 281131R100 | Mobis | 28113B2000 |
| Mobis | S281131R100 | MULLER FILTER | PA3655 | NIPPARTS | N1320537 |
| NPS | H132I48 | ONNURI | GFAH086 | PARTS MALL | PAA087 |
| PEMEBLA | JAPFAK31S | PROFIT | 15123130 | PURFLUX | A1548 |
| RIDER | RD1340WA9772 | SCT Germany | SB2270 | Sintec | SNF2465B |
| SK SPEEDMATE | SMAFH045 | Sofima | S3594A | TECNECO FILTERS | AR25016PMJ |
| TECNOCAR | A2472 | TOKOCARS | T1203038 | UFI | 3059400 |
| WIX FILTERS | WA9772 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Hyundai VELOSTER (FS) | Фільтр KIA RIO III (UB) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 200KK31 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, Rio, Accent i25, Veloster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.18000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900665846 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴


