bvd_ggl
Фільтр повітряний PEUGEOT, CITROEN (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302034

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015144
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 9620823680 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 71772196 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9601099180 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 9463381080 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9463624580 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 961099180 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 9569762680 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9569762480 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 9626759680 |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 9463624880 | FORD | 5022883 | FORD | 5022741 |
| FORD | 1137475 | FORD | 890X9601BA | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 25062261 |
| PEUGEOT | 1444T6 | PEUGEOT | 1444R2 | PEUGEOT | 1444W8 |
| PEUGEOT | 95618786 | PEUGEOT | 1444F3 | PEUGEOT | 1444A4 |
| PEUGEOT | 96010991 | PEUGEOT | 1444J2 | PEUGEOT | 1444A8 |
| PEUGEOT | 1444H4 | PEUGEOT | 1444T5 | PEUGEOT | 1444T9 |
| PEUGEOT | 9601999180 | PEUGEOT | 1444T8 | PEUGEOT | 1444T4 |
| PEUGEOT | 1444VV | PEUGEOT | 144488 | PEUGEOT | 144408 |
| PEUGEOT | 96019991 | PEUGEOT | 1444R7 | PEUGEOT | 1444F4 |
| PEUGEOT | 1444T7 | PEUGEOT | 960199918 | PEUGEOT/CITROEN | 144A4 |
| ROVER | VAF1026 | ROVER | GFE2182 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Citroen |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015144 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Expert, ZX, 106, BX, Jumpy, Scudo, 607, C5, 405, 406, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.41000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302034 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 390 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴


