
Фільтр повітряний MITSUBISHI ASX, LANCER, OUTLANDER (вир-во ASHIKA) 20-02-299 UA51
378 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1900452645-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
bvd_ggl
Фільтр повітряний MITSUBISHI ASX, LANCER, OUTLANDER (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900452645

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-02-299
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DAIHATSU | 1780135020 | DAIHATSU | 1780155020 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 94376335 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 94376353 | MAZDA | JE4813Z50 | MAZDA | JE4813Z40 |
| MITSUBISHI | 1500A286 | PEUGEOT | 1607673380 | TOYOTA | 1780108010 |
| TOYOTA | 17801350200 | TOYOTA | 8943763530 | TOYOTA | 178013502083 |
| VAG | J1780135020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mitsubishi ASX (GA_W_) | Фільтр Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | Фільтр Mitsubishi LANCER VIII SPORTBACK (CX_A) |
| Фільтр Toyota HILUX II пикап (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) | Фільтр Toyota PREVIA (_R1_, _R2_) | Фільтр Toyota 4 RUNNER (_N1_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2002299 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Volkswagen, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Previa, Lancer, ASX, Gemini, 4008, Outlander, Hilux, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.25000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900452645 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 250 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴

