
Фільтр повітряний MITSUBISHI GRANDIS, OUTLANDER III (вир-во ASHIKA) 20-05-534 UA51
382 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69001205491-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
bvd_ggl
Фільтр повітряний MITSUBISHI GRANDIS, OUTLANDER III (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
69001205491

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-05-534
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63745 | AMC Filter | MA498 | AND | 3C133024 |
| ASHUKI | C05905 | Blue Print | ADC42246 | BOSCH | F026400353 |
| COMLINE | CMB12405 | DENCKERMANN | A140833 | DJ PARTS | FA1053 |
| GOODWILL | AG355ECO | HENGST FILTER | E1314L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1325050 |
| Interparts | IPA349 | Japanparts | FA534S | JC PREMIUM | B25056PR |
| LYNX | LA2064 | MANN-FILTER | C25654 | MITSUBISHI | FR968274 |
| MITSUBISHI | 1500A513 | MITSUBISHI | MR968274 | MULLER FILTER | PA3745 |
| NIPPARTS | N1325060 | NIPPARTS | J1325052 | NPS | M132I26 |
| PARTS MALL | PAG059 | PEUGEOT | 1609907380 | PEUGEOT/CITROEN | 1609907380 |
| PROFIT | 15122636 | RIDER | RD1340WA0048 | SCT | SB2170 |
| SK SPEEDMATE | SMAFJ141 | TECNOCAR | A2361 | TOKOCARS | T1213071 |
| UNIFLUX FILTERS | XA788 | WIX FILTERS | WA9783 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр ASIA MOTORS |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2005534 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Outlander, 4008, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.18000 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001205491 |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382 ₴

