bvd_ggl
Фільтр повітряний LAND ROVER 09- (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900665849

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-0L-L17
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| потрібна кількість |
|
|
| Рік виробництва після |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63675 | AVS AUTOPARTS | PA132 | Blue Print | ADJ132206C |
| Blue Print | ADJ132206 | BOSCH | F026400614 | DENCKERMANN | A142088 |
| HENGST FILTER | E1258L | Japanparts | FAL17S | JAPKO | 20L17 |
| JS ASAKASHI | A47001 | KAISHIN | A10289 | LEINA | QF36A00188 |
| LYNX | LA415 | MANN-FILTER | C35126 | MDR | MAF3L17 |
| MECAFILTER | ELP9443 | MISFAT | P589 | MULLER FILTER | PA3675 |
| PARTS MALL | PA7002 | PEMEBLA | JAPFAL17S | PROFIT | 15124141 |
| ROVER | LR011593 | ROVER | AH429610AA | SCT Germany | SB2269 |
| TECNECO FILTERS | AR1617PM | UNIFLUX FILTERS | XA509 | VAICO | V489540 |
| WIX FILTERS | WA9809 | Вироока ЧП | K7100 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 200LL17 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.32500 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 350 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900665849 |
| Рік виробництва після | 06/1999 |
| Ширина паковання | 180 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴


