
Фільтр повітряний OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 01- (вир-во ASHIKA) 20-01-133 UA51
358 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1900452565-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
bvd_ggl
Фільтр повітряний OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 01- (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900452565

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-01-133
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GENERAL MOTORS | 4416392 | GENERAL MOTORS | 4500935 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9161235 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93187281 | Nissan | 1654600QAC | Nissan | 8200459854 |
| RENAULT | 7701044595 | RENAULT | 7701065037 | RENAULT | 7700300433 |
| ROVER | FA3026 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan INTERSTAR фургон (X70) | Фільтр Nissan INTERSTAR автобус (X70) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2001133 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.38200 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 320 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900452565 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴

