
Фільтр повітряний Volvo PentaKohler Engine - Generator(Hengst) E2065L UA51
3 005 ₴
- В наявності
- Код: 18101294410-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Фільтр повітряний Volvo PentaKohler Engine - Generator(Hengst)

КОД ТОВАРУ
18101294410

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E2065L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FIL FILTER | HP2673 | HENGST FILTER | E2065L | MAN | C301345 |
| MANN-FILTER | C301345 | MECAFILTER | FA3637 | MISFAT | R770 |
| UFI | 27C4600 | UNIFLUX FILTERS | XA2279 | VOLVO | 21702911V |
| VOLVO | 21702911 | VOLVO | 21212204 | VOLVO | 3827643 |
| WIX FILTERS | 49966 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E2065L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 305 мм |
| Внутрішній діаметр | 185 мм |
| Висота | 492 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 4.13000 |
| Висота паковання | 320 |
| Довжина паковання | 500 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101294410 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 005 ₴

