bvd_ggl
Фільтр повітряний MAZDA 3, 6, CX-5 (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900665830

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-03-343
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAZDA | PE07133A0A |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mazda CX-5 (KE, GH) | Фільтр Mazda 6 СЕДАН (GJ, GL) | Фільтр Mazda 6 УНИВЕРСАЛ (GJ, GL) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2003343 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Висота | 41 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.10000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 280 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900665830 |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴


