bvd_ggl
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302048

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015199
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GENERAL MOTORS | 4416392 | GENERAL MOTORS | 4500935 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 9161235 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93187281 | Nissan | 1654600QAC | Nissan | 8200459854 |
| RENAULT | 7701044595 | RENAULT | 7701065037 | RENAULT | 7700300433 |
| ROVER | FA3026 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015199 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.55400 |
| Висота паковання | 45 |
| Довжина паковання | 360 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302048 |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴


