bvd_ggl
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
66001302088

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015388
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8392 | RENAULT | 165469196R | RENAULT | 165465647R |
| RENAULT | 8200371663 | RENAULT | 165467078R | RENAULT | 7701071367 |
| RENAULT | 8200261781 | RENAULT | 8200302666 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Renault |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015388 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.31400 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 260 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 66001302088 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴


