bvd_ggl
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302080

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015344
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 8350 | VAG | 3C0129620 | VAG | 1F0129620 |
| VAG | 3C0129620C |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр VW |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015344 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 175 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302080 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴


