bvd_ggl
Фільтр повітряний VAG (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302084

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015362
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VAG | 2H6129620 | VAG | 2H0129620 | VAG | 2H0129620C |
| VAG | 2H0129620B |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр VW |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015362 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 259 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.60000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 360 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302084 |
| Ширина паковання | 280 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴


