bvd_ggl
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302083

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015360
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| RENAULT | 165463998R | RENAULT | 8200985420 | RENAULT | 165464064R |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Dacia |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015360 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.15000 |
| Висота паковання | 170 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302083 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴


