bvd_ggl
Фільтр повітряний Fendt, Liebherr(Hengst)

КОД ТОВАРУ
18101294408

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1878LS
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HENGST FILTER | E1878LS | LIEBHERR | 10802655 | MAN | CF1760 |
| MANN-FILTER | CF1760 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1878LS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 178 мм |
| Внутрішній діаметр | 167 мм |
| Висота | 606 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.99000 |
| Висота паковання | 190 |
| Довжина паковання | 620 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 18101294408 |
| Ширина паковання | 190 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 871 ₴


