bvd_ggl
Фільтр повітряний VW TRANSPORTER IV 92-03 (вир-во UFI)

КОД ТОВАРУ
69101287826

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30.085.00
(UFI)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ROVER | FA3103 | VAG | 074129620 | VAG | 74129620 |
| VAG | 074129620A | ГАЗ | 8175 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 3008500 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | UFI |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 290 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101287826 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴


