
Фільтр повітряний MITSU OUTLANDER 2.0, 2.4 Hybrid 12-(вир-во WIX-FILTERS) WA9840 UA51
772 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69101296201-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
bvd_ggl
Фільтр повітряний MITSU OUTLANDER 2.0, 2.4 Hybrid 12-(вир-во WIX-FILTERS)

КОД ТОВАРУ
69101296201

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9840
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DENCKERMANN | A142127 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1325057 | KNECHT | LX4264 |
| MITSUBISHI | 1500A537 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9840 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | WIX Filters |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Eclipse Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | WIX FILTERS |
| Вага (кг) | 0.39500 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 350 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101296201 |
| Ширина паковання | 210 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772 ₴

