bvd_ggl
Фільтр повітряний TOYOTA LAND CRUISER (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
1900452618

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-02-251
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63323 | ALCO FILTER | MD8170 | AMC Filter | TA1700 |
| ASHIKA | 2002272 | ASHUKI | 03967902 | ATLAS COPCO | TA8918 |
| AVS AUTOPARTS | PA767 | BERNHARDT | DAF1700 | Blue Print | ADT32256 |
| Blue Print | ADT322108 | BOSCH | F026400225 | CHAMPION | CAF100886P |
| CHAMPION | U886606 | CHAMPION | U886 | CLEAN FILTERS | MA3054 |
| COMLINE | CTY12090 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7648 | DENCKERMANN | A140793 |
| DJ PARTS | FA1035 | DJ PARTS | FA1017 | EUROREPAR | 1616248380 |
| FENOX | FAI183 | FI.BA filter | FA240 | FILTRON | AP1432 |
| FILTRON | AP1433 | FRAM | CA8918 | FRAM | AF7938 |
| FRIGAIR | AR15104 | GOODWILL | AG284 | Hans Pries (Topran) | 600028 |
| HENGST FILTER | E1242L | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322095 | HOFFER | 18299 |
| Interparts | IPA135 | IPS Parts | IFA3261 | IPS Parts | IFA3272 |
| IVECO | J1322067 | IWIS | LAT500 | Japanparts | JFA251S |
| Japanparts | FA251S | JAPKO | 20251 | JC PREMIUM | B22099PR |
| JP GROUP | 4818601009 | JS ASAKASHI | A1021 | JS ASAKASHI | A194 |
| KAGER | 120492 | KAISHIN | A10066 | KAVO PARTS | TA1674 |
| KLAXCAR FRANCE | FA310z | KNECHT | LX1700 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1713725 |
| LEINA | QF36A00003 | LEINA | QF36A00038 | LUCAS FILTERS | LFAF435 |
| LYNX | LA126 | MagnetiMarelli | 161013220970 | MagnetiMarelli | 154067863540 |
| MagnetiMarelli | 600000031550 | MANN-FILTER | C32005 | MAPCO | 60566 |
| MASTER-SPORT | 31007LFPCSMS | MAXGEAR | 260947 | MDR | MAF3251 |
| MDR | MAF3272 | MEAT&DORIA | 18299 | MECAFILTER | ELP9087 |
| METAL LEVE | LX2125 | MGA | FA3269 | MISFAT | P497 |
| MULLER FILTER | PA3323 | NIPPARTS | J1322097 | Nissan | AY120TY074 |
| Nissan | AY120TY061 | NPS | T132A73 | OPEN PARTS | EAF352010 |
| PARTS MALL | PAF057 | PATRON | PF1288 | PEMEBLA | JAPFA251S |
| PROFIT | 15123116 | PURFLUX | A1323 | Quinton Hazell | QFA0812 |
| RIDER | RD1340WA9625 | ROVER | FA3269 | SAKURA | A3321 |
| SCT Germany | SB926 | SK SPEEDMATE | SMAFJ109 | Sofima | S3505A |
| STARLINE | SFVF7620 | TECNOCAR | A2306 | TOKOCARS | T1215099 |
| TOYOTA | 1780107101 | TOYOTA | 1780130080 | TOYOTA | 1780130040 |
| TOYOTA | 1780151010 | UFI | 3050500 | UNIFLUX FILTERS | XA717 |
| WIX FILTERS | WA9625 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Toyota LAND CRUISER PRADO (_J12_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2002251 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 231 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 1900452618 |
| Ширина паковання | 310 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


