bvd_ggl
Фільтр повітряний SUZUKI GRAND VITARA 05-(вир-во HENGST)

КОД ТОВАРУ
69101167405

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E1175L
(HENGST FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63297 | ALCO FILTER | MD8188 | AMC Filter | SA9088 |
| ASHIKA | 2008824 | ASHUKI | K00485 | AVS AUTOPARTS | PM984 |
| Blue Print | ADK82235 | BOSCH | F026400125 | CHAMPION | CAF100882P |
| CHAMPION | U882 | CHAMPION | U882606 | CLEAN FILTERS | MA3056 |
| COMLINE | CSZ12605 | COOPERSFIAAM FILTERS | PA7526 | DENCKERMANN | A141491 |
| DIAMAX | DA2777 | DJ PARTS | FA1405 | EUROREPAR | 1616248780 |
| FENOX | FAI138 | FI.BA filter | FA347 | FIL FILTER | HP5045 |
| FILTRON | AP1732 | FRAM | AF4009 | FRAM | CA10286 |
| GOODWILL | AG596 | GOODWILL | AG5961 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1328030 |
| HOFFER | 18361 | Interparts | IPA933 | IPS Parts | IFA3883 |
| Japanparts | FA824S | Japanparts | JFA824S | JAPKO | 20824 |
| JC PREMIUM | B28031PR | JP GROUP | 4718600909 | JS ASAKASHI | A974J |
| JS ASAKASHI | A974 | JS ASAKASHI | A990J | KAGER | 120791 |
| KAISHIN | A10170 | KAVO PARTS | SA9088 | KLAXCAR FRANCE | FA340z |
| KNECHT | LX2612 | KOLBENSCHMIDT | A640401 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1717130 |
| LEINA | QF36A00183 | LYNX | LA936 | MagnetiMarelli | 154703803430 |
| MANN-FILTER | C2330 | MAPCO | 60568 | MASTER-SPORT | 2330LFPCSMS |
| MASUMA | MFA1097 | MDR | MAF3824 | MEAT&DORIA | 18361 |
| MECAFILTER | ELP9258 | MERCEDES-BENZ | A1378065J00 | MERCEDES-BENZ | 1378065J00 |
| MEYLE | 33123210012 | MGA | FA3266 | MISFAT | P506 |
| MOTAQUIP | VFA1185 | MULLER FILTER | PA3297 | NIPPARTS | J1328034 |
| NPS | S132I38 | Omnicraft | 2133760 | OPEN PARTS | EAF354010 |
| PARTS MALL | PAM028 | PATRON | PF1924 | PROFIT | 15122649 |
| PURFLUX | A1245 | Q-fix | Q0810890 | Quinton Hazell | QFA0851 |
| RIDER | RD1340WA9577 | SAKURA | A1433 | SAKURA | AR14331 |
| SCT Germany | SB2152 | SK SPEEDMATE | SMAFJ089 | Sofima | S3725A |
| SUZUKI | 1370065J00 | SUZUKI | 1370065J00000 | SUZUKI | 1378065J00000 |
| SUZUKI | 1378065J00 | TECNECO FILTERS | AR2330PMJ | TECNOCAR | A2208 |
| TOKOCARS | T1217031 | UFI | 3072500 | VAICO | V640053 |
| Valeo | 585153 | WIX FILTERS | WA9577 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E1175L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | HENGST FILTER |
| Вага (кг) | 0.32000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101167405 |
| Ширина паковання | 230 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴


