bvd_ggl
Фільтр повітряний PEUGEOT, CITROEN (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001302037

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
MMF015152
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 25069093 | PEUGEOT | 144486 | PEUGEOT | 1444P1 |
| PEUGEOT | 96144871 | RENAULT | 7701042841 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Citroen |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015152 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mando |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, Xsara, Kangoo, Berlingo, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | MANDO CORPORATION, SEOUL |
| Вага (кг) | 0.24000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001302037 |
| Ширина паковання | 330 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴


