bvd_ggl
Фільтр повітряний NISSAN MICRA (вир-во ASHIKA)

КОД ТОВАРУ
6900436803

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-01-197
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60459 | AC | ADN12223 | AC | PC610 |
| ACDelco | PC2098E | AGRALE | NA2606 | ALCO FILTER | MD9924 |
| ALPHA FILTER | AF1636 | AMC | NA2606 | AMC Filter | NA2606 |
| ASHUKI | N00255 | AVS AUTOPARTS | P424 | BERNHARDT | DAF725 |
| BERNHARDT | DAF1270 | Blue Print | ADN12223 | Blue Print | ADN12223S |
| Blue Print | ADN12239 | BORG & BECK | BFA2024 | BOSCH | 1457433273 |
| BOSCH | S3273 | CHAMPION | U619606 | CHAMPION | CAF100619P |
| CHAMPION | U619 | CLEAN FILTERS | MA1009 | COMLINE | CNS12221 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7167 | Delphi Poland S.А. | AF210 | Delphi Poland S.А. | AF0210 |
| DENCKERMANN | A140077 | DJ PARTS | FA1046 | EUROREPAR | E147084 |
| FEBI BILSTEIN | 31153 | FENOX | FAI153 | FI.BA filter | FA247 |
| FIL FILTER | HP2073 | FILTRON | AP124 | FORD | 1137487 |
| FRAM | CA5468 | FRIGAIR | AR21105 | GOODWILL | AG138 |
| GOODWILL | AG1381 | Hans Pries (Topran) | 701524 | HENGST FILTER | E694L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1321027 | HOFFER | 16172 | IFA | 7459 |
| Interparts | IPA210 | IPS Parts | IFA3197 | IWIS | LAT198 |
| Japanparts | FA197S | Japanparts | JFA197S | JAPKO | 20197 |
| JC PREMIUM | B21027PR | JP GROUP | 4018600709 | JS ASAKASHI | AN221J |
| JS ASAKASHI | A221J | JS ASAKASHI | A465J | KAGER | 120081 |
| KAISHIN | AN221 | KAMOKA | F203501 | KAVO PARTS | NA2606 |
| KLAXCAR FRANCE | FA131z | KNECHT | LX725 | KNECHT | LX1270 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013817 | KOLBENSCHMIDT | A380401 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1714100 |
| LAURAK | ELP3620 | LEINA | QF36A00049 | LUCAS FILTERS | LFAF198 |
| LYNX | LA2061 | M-Filter | K466 | MagnetiMarelli | 161013210270 |
| MagnetiMarelli | 600000030440 | MagnetiMarelli | 152071758515 | MANN-FILTER | C1618 |
| MAPCO | 60745 | MASTER-SPORT | 1618LFPCSMS | MAXGEAR | 260372 |
| MAZDA | WLA613Z40 | MDR | MAF3197 | MEAT&DORIA | 16172 |
| MECAFILTER | ELP3620 | MGA | FA3091 | MISFAT | P424 |
| MITSUBISHI | MQ905681 | MOTAQUIP | VFA726 | MOTORCRAFT | EFA7013 |
| MOTORCRAFT | EFA733 | MULLER FILTER | PA459 | NIPPARTS | J1321027 |
| NIPPARTS | J1321058 | Nissan | 16546OU800 | Nissan | 165460U80A |
| Nissan | 165460U800 | Nissan | 1654641800 | Nissan | 16546AX000 |
| Nissan | 1654641B00 | Nissan | 16546AX600 | Nissan | 1654641B01 |
| Nissan | AY120NS005 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Nissan MICRA II (K11) | Фільтр Nissan MICRA III (K12) | Фільтр Nissan MICRA C+C III (K12) |
| Фільтр Nissan NOTE (E11, NE11) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2001197 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 158.2 мм |
| Висота | 34.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.21000 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900436803 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 170 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴


