bvd_ggl
Фільтр повітряний Chery Tiggo 1.6 (вир-во Ashika)

КОД ТОВАРУ
6900436791

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-00-023
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63378 | AMC Filter | CA303 | ASHIKA | 2000023 |
| AVS AUTOPARTS | PA031 | Blue Print | ADG022131 | BOSCH | 0986AF2731 |
| BOSCH | F026400300 | CHERY | A211109111 | DJ PARTS | FA1619 |
| DR | A211109111 | GOODWILL | AG623 | Interparts | IPACY003 |
| Japanparts | FA023S | JAPKO | 20023 | JHL | A211109111JHL |
| KAISHIN | A10230 | KAVO PARTS | CA303 | MDR | MAF3023 |
| MULLER FILTER | PA3378 | NIPPARTS | N1320804 | PEMEBLA | JAPFA023S |
| RIDER | RDA211109111 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 2000023 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Elara, Tiggo, Tiggo DR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | ASHIKA |
| Вага (кг) | 0.43000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 230 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900436791 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 260 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴


