Фільтр повітряний CASE Magnum , New Holland T8000(Fleetguard)

КОД ТОВАРУ
20101352434

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
AF26345
(FLEETGUARD)
| Характеристика |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CNH | 87741560 | FLEETGUARD | AF26345 | HIFI-FILTER | SA16716 |
| NEW HOLLAND | 87741560 | UFI | 27D7400 | UNIFLUX FILTERS | XA1187 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AF26345 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Fleetguard |
| Довжина | 348 мм |
| Зовнішній діаметр | 308 мм |
| Внутрішній діаметр | 192.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | FLEETGUARD |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 20101352434 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴


