bvd_ggl
Підшипник кульковий 6301-2RSR (FAG)

КОД ТОВАРУ
871369136

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
6301-2RSR
(FAG)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Підшипник кульковий 6301-2RSR (FAG)
Внутрішній діаметр (мм) d 12
Зовнішній діаметр (мм) D 37
Ширина (мм) B 12
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACE | A90022S | BBC | 180301 | CARGO | 140277P |
| CARGO | 333116 | CARGO | 140277 | CT Investments, s.r.o. | 180301 |
| DPI | 180301 | FAG | 6301 | FAG | 63012RSR |
| FEBEST | AS63012RS | Fersa | 63012RSC3 | FLAMAR | ROF540185SF |
| FLAMAR | ROF540185HQ | HOLGER CRISTIANSEN | 140277 | KOYO | 63012RS |
| KOYO | 63012RSC3 | KOYO | 63012RSCM | KOYO | 6301ZZCM |
| KOYO | 6301 | KOYO | 6301DDUCM | KOYORAD | 63012RSC3 |
| KOYORAD | 6301ZZCM | LGK | 004066134LGK | LGK | 004066134OEM |
| LGK | LGK004066134 | LGK | OEM004066134 | MERCEDES-BENZ | Q66915380000 |
| MITSUBISHI | S930P36370 | MITSUBISHI | S930P36301 | MITSUBISHI | M009T81471 |
| MITSUBISHI | MS556181 | MITSUBISHI | ME700073 | Mobis | ME700073 |
| NACHI | 63012RS | NACHI | 63012NSE9CM | NACHI | 6301 |
| NACHI | 6301ZZE | NACHI | 6301ZZ | NSK | 6301ZZC3 |
| NSK | 6301ZZCM | NSK | 6301DDUCM | NSK | 6301DDUC3E |
| NSK | 6301ZZ | NSK | 63012RS | NSK | 6301DDU |
| NSK-RHP | 6301ZZ | NSK-RHP | 6301DDUC3E | NTE | 180301 |
| NTN Japan | 6301LLU2AS | NTN-SNR | 6301LLUCM5K | NTN-SNR | 6301LLU |
| NTN-SNR | 6301LLU2AS | PFI | 63012RSC3 | Quinton Hazell | XB9925 |
| REAL | 25613431OE | REAL | 25613431BN | RIDER | 180301 |
| SANDO | SBE581340 | SANDO | SBE581341 | SCHAEFFLER GRUPPE | 63012RSC3 |
| SCHAEFFLER GRUPPE | 63012RS | SITECH | CUS60134 | SKF | 63012RSHC3 |
| SKF | 63012RSH | SKF | 63012RS | SKF | 63012RS1 |
| Stellox | 8325930SX | TIMKEN | 63012RS | TIMKEN | 63012RSC3 |
| TIMKEN | 6301ZZ | TOYOTA | 9036312008 | TRANSPO | 63012RS |
| VOLVO | 181874 | WAI | 63014 | WAI | 6301425 |
| WAIglobal | 63014 | WOOD AUTO | BRG63012RS | WOOD AUTO | NSK6301R |
| Дорожня карта | 180301 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63012RSR |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.07000 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 40 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 871369136 |
| Ширина паковання | 40 |
| код УКТЗЕД | 8482109000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴


