
Радіатор охолодження МAZDA 6 (GJ) (12-) 2.0 i 16V (вир-во Nissens) 68539 UA51
5 870 ₴
- В наявності
- Код: 46001367744-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор охолодження МAZDA 6 (GJ) (12-) 2.0 i 16V (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46001367744

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
68539
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MAZDA | PE1615200 | MAZDA | PE1115200A | MAZDA | PE1115200B |
| MAZDA | PE1115200 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Opel |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68539 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 733 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 5.36100 |
| Висота паковання | 165 |
| Довжина паковання | 975 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001367744 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 580 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 870 ₴

