
Прокладка головки блоку HYUNDAI 2,5CRDi D4CB -07/2011 2! 1,05MM MLS (вир-во Elring) 481.740 UA51
1 957 ₴
- В наявності
- Код: 46101333675-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Прокладка головки блоку HYUNDAI 2,5CRDi D4CB -07/2011 2! 1,05MM MLS (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
46101333675

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
481.740
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Mobis | 223114A100 | Mobis | 223114A020 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 481740 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.05 мм |
| Товщина після затягування | 1.05 мм |
| Діаметр | 92.35 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Porter, H-1 / Starex, H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.46000 |
| Висота паковання | 5 |
| Довжина паковання | 500 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101333675 |
| Ширина паковання | 250 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 957 ₴

