bvd_ggl
Фільтр возд. ISUZU TROOPER 3.5 V6 24V (вир-во Ashika)

КОД ТОВАРУ
6900436902

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20-09-977
(ASHIKA)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60706 | 4X4 ESTANFI | EST2009977 | AMC Filter | IA3338 |
| AMC Filter | IA3339 | ASHIKA | 2009977 | ASHUKI | IZ0301 |
| AVS AUTOPARTS | P204 | AVS AUTOPARTS | PA000 | BALDWIN | PA4081 |
| BERNHARDT | DAF1740 | Blue Print | ADZ92216 | Blue Print | ADZ92212 |
| BOSCH | 1987429162 | CLEAN FILTERS | MA3048 | COMLINE | CIZ12030 |
| COMLINE | EAF388 | COOPERS | PA7344 | COOPERS | AG1148 |
| COOPERSFIAAM FILTERS | PA7344 | DENCKERMANN | A140797 | DIAMAX | DA2590 |
| DYNAMATRIX | DAF1740 | FILTRON | AP1091 | FILTRON | AP1092 |
| FLEETGUARD | AF26544 | FRAM | CA9079 | FRAM | CA7417 |
| Fram-Au | CA7417 | GENERAL MOTORS | 834805 | GENERAL MOTORS | 5834270 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 97035303 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 97111423 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 834607 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 970350300 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 93192519 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 834805 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 5834270 | HENGST FILTER | E673L | HENGSTENBERG | E673L |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1329013 | Herth+Buss | J1329013 | HOFFER | 16005 |
| IAP QUALITY PARTS | 12109071 | IAP QUALITY PARTS | 12109013 | Interparts | IPA525 |
| IPS Parts | IFA3977 | ISUZU | 8970390020 | ISUZU | 8970645580 |
| ISUZU | 8970350300 | ISUZU | 897064558 | ISUZU | 93601464 |
| ISUZU | 8971114230 | ISUZU | 8970353030 | ISUZU | 897111423 |
| ISUZU | 897035303 | IWIS | LAT482 | Japanparts | FA977S |
| Japanparts | JFA977S | JAPKO | 20977 | JC PREMIUM | B29013PR |
| JP | T1218021JP | JP GROUP | 1218609109 | JPN | 20F9015JPN |
| JPN | 20F9007JPN | JS ASAKASHI | A526 | JS ASAKASHI | A523 |
| JS ASAKASHI | A526J | KAGER | 120675 | KAISHIN | A523 |
| KAVO PARTS | IA3339 | KLAXCAR FRANCE | FA360z | KNECHT | LX1740 |
| KOMATSU | 8970353030 | KOMATSU | 2908429000 | KOMATSU | 29088429000 |
| KOMATSU | 8970645580 | LOTUS | A124E6309S | LUCAS FILTERS | LFAF421 |
| LYNX | LA1552 | LYNX | LA774 | MagnetiMarelli | 161013290130 |
| MagnetiMarelli | 154068325390 | MAHLE | LX1740 | MANN-FILTER | C3145 |
| MASTER-SPORT | 3145LFPCSMS | MAXGEAR | 260723 | MDR | MAF3977 |
| MEAT&DORIA | 16005 | MECAFILTER | ELP3992 | MGA | FA3193 |
| MISFAT | P493 | MOTAQUIP | VFA20 | MOTRIO | 8671014109 |
| MULLER FILTER | PA706 | NIPPARTS | J1329013 | NPS | I132U12 |
| OPEN PARTS | EAF326110 | PARTS MALL | PAL018 | PARTS MALL | PAF072 |
| PATRON | PF1314 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр ISUZU TROOPER | Фільтр ISUZU TROOPER II (UB) | Фільтр ISUZU TROOPER II ВЕЗДЕХОД ОТКРЫТЫЙ (UB) |
| Фільтр ISUZU TROOPER Вездеход откритий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2009977 |
| Виробник | ASHIKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 309 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 51 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Trooper, Monterey |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.45000 |
| Висота паковання | 50 |
| Довжина паковання | 200 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900436902 |
| Ширина паковання | 310 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴


