
Колодка гальм. диск. JEEP GRAND CHEROKEE IV 3.6 V6 5.7 V8 2010 - задн. (вир-во BREMBO) P 37 016 UA51
2 340 ₴
- В наявності
- Код: 46351339565-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. JEEP GRAND CHEROKEE IV 3.6 V6 5.7 V8 2010 - задн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339565

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 37 016
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST5109906 | A.B.S. | 37860 | A.B.S. | P37016 |
| ABE | C2Y026ABEP | ABE | C2Y026ABE | ACDelco | AC0581737D |
| AISIN | BPFI2016 | AKEBONO | ACT1498 | AKYOTO | AKD20202 |
| ALANKO | 10300927 | ALFAROME/FIAT/LANCI | K68052386AA | Allied Nippon | ADB36076 |
| ASHIKA | 5109906 | ASIMCO | KD6140 | ASVA | AKD20202 |
| ATE | 13046073432 | BEISSBARTH | D10203 | Bendix | 510880 |
| BENDIX Braking | BPD2234 | BLITZ | BB0514 | Blue Print | ADA104272 |
| BORG & BECK | BBP2273 | BOSCH | F03B050280 | BRAKE PARTS INC. | 8698D1498 |
| BRAXIS | AB0490 | BRECK | 251960055400 | BREMBO | P37016 |
| BREMBO | P37016N | BREMSI | BP3461 | BREMTEC | BT2209E |
| BSF | 20055 | CAR | PNT7371 | CHAMPION | 573860CH |
| CHRYSLER | 68052387AA | CHRYSLER | 2AMV4386AB | CHRYSLER | 068052386AA |
| CHRYSLER | V2012386AA | Cifam | 8229280 | COMLINE | ADB36076 |
| COMLINE | CBP36076 | DACO Germany | 321608 | DANAHER | DBP2251 |
| DEEVO | BP81180 | Delphi Poland S.А. | LP2251 | DENCKERMANN | B111352 |
| DEX | 29430 | DIAMAX | N09600 | DJ PARTS | BP2885 |
| Don | PCP1822 | Dr!ve+ | DP1010100400 | E.T.F. | 121461 |
| EBC Brakes | DP41872R | EBC Brakes | DP1872 | EBC Brakes | DP61872 |
| EGT | 322140EGT | EICHER | 101521119 | EUROBRAKE | 5502229329 |
| EUROREPAR | 1675996180 | FBK | FD21311M | FEBEST | 37860 |
| FEBI BILSTEIN | 116311 | FERODO | FDB4819D | FERODO | FDB4819 |
| FI.BA filter | FBP4411 | FIT | FP1498 | FMSI-VERBAND | 8698D1498 |
| FRAS-LE | PD1357 | FREMAX | FBP1941 | FREN-J | 213083 |
| fri.tech. | 9430 | FTE | BL2647A1 | FTE | 9005162 |
| GALFER | B1G12019972 | GH | GH411608 | GIRLING | 6144482 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 25198 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 25196 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 25197 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | K68052387AA | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | K2AMV4386AA | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 068052387AA |
| GOODWILL | 2108R | HAGEN | GP1946 | HELLA | 8DB355020351 |
| HELLA PAGID | 8DB355020351 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3601075 | Hi-Q | SP1946 |
| HP (ZEBRA) | 8DB355020351 | IAP QUALITY PARTS | 70410052X | IAP QUALITY PARTS | 70410052 |
| ICER | 181989 | INFINITY PNEUS | JCP8118 | INTIMA | MD8784M |
| Japanparts | PP906AF | JAPKO | 51906 | JEEP | 2AMV4386AA |
| JEEP VIASA | 68052386AA | Juratek | JCP8118 | Jurid | 573860J |
| Jurid | 575178JD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P37016 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Durango |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.29000 |
| Висота паковання | 85 |
| Довжина паковання | 165 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339565 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴

