
Колодка гальм. диск. MAZDA CX-5 задн. (вир-во BREMBO) P 49 053 UA51
2 501 ₴
- В наявності
- Код: 46351339615-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. MAZDA CX-5 задн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339615

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 49 053
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST5103318 | A.B.S. | 35157 | A.B.S. | P49053 |
| ABE | C23021ABE | ACDelco | 19374472 | AD JSAutomotive | VBP4346 |
| ADVICS | SN332 | ADVICS-SEA | E2N112Y | AKEBONO | AN944K |
| Allied Nippon | ADB32416 | APEC braking | PAD2172 | APEC braking | PD3778 |
| ASHIKA | 5103318 | ASHUKI by Palidium | M07546 | ASIMCO | KD3064 |
| ATE | 13046056952 | Bendix | DB24144WD | Bendix | 511353 |
| BENDIX Braking | BPD1883 | Blue Print | ADM542114 | BORG & BECK | BBP2598 |
| BOSCH | 0986460006 | BRAKE FIT | PD3778 | BRAKE PARTS INC. | 9073D1846 |
| BREMBO | P49053 | BREMBO | P49053N | BREMSI | BP3661 |
| BSF | 20212 | CAR | PNT9602 | CHAMPION | 573858CH |
| Cifam | 82211580 | COMLINE | CBP32416 | COMLINE | ADB32416 |
| CWORKS | C12CR0063 | DANAHER | DBP3394 | Delphi Poland S.А. | LP3394 |
| E.T.F. | 121720 | EICHER | 101682309 | EUROBRAKE | 5502223266 |
| EUROREPAR | 1675995980 | FBK | FD3329M | FEBI BILSTEIN | 116422 |
| FENOX | BP43470 | FERODO | FDB5116 | FIT | FP1846 |
| FMSI-VERBAND | 9073D1846 | fri.tech. | 11580 | FTE | BL2972A1 |
| FTE | 9005346 | GIRLING | 6121638 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | KAY02648Z |
| HELLA | 8DB355025461 | HELLA | 8DB355037101 | HELLA | 8DB355034901 |
| HELLA PAGID | 8DB355037101 | HELLA PAGID | 8DB355034901 | HELLA PAGID | 8DB355025461 |
| HERTH + BUSS JAKOPARTS | J3613024 | Hi-Q | SP1860 | IAP QUALITY PARTS | 70411112 |
| IAP QUALITY PARTS | 70411112X | ICER | 182258 | INFINITY PNEUS | JCP8192 |
| J&S Automotive | VBP4346 | Japanparts | PP318AF | JAPCAR | 382332 |
| JAPKO | 51318 | Juratek | JCP8192 | Jurid | 573858J |
| JURID-BENDIX | DB24144WD | KAISHIN | FK3171 | KAVO PARTS | KBP4582 |
| KAVO PARTS | BP4587 | KAWE | 167700 | KAWE | 1090045 |
| KLAXCAR FRANCE | 24664z | LPR | 05P2069 | LUCAS | LBP2258 |
| MAGNETI MARELLI | 363700449053 | MAGNETI MARELLI | 363916061127 | MANDO | MBF015988 |
| MAXGEAR | 193671 | MAZDA | KBY62643Z | MAZDA | 22333 |
| MAZDA | KAY02643Z | MAZDA | KAY02648A | MAZDA | 22332 |
| MAZDA | KBY62648Z | MDR | MRP2318 | Metelli | 2211580 |
| METZGER | 1170920 | MEYLE | 0252233214PD | MGA | 1258 |
| MILES | E510562 | MILES | E110562 | MILES | E410562 |
| Mintex | MDB3866 | Mintex | MDB83866 | MK Kashiyama | D3171 |
| MOBILAND | 429200220 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P49053 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 112 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Висота | 43 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 0.92000 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 125 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339615 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 501 ₴

