
Радіатор кондиціонера BMW1(E87/8)-3(E90/1) DIES (вир-во Van Wezel) 06005296 UA51
3 071 ₴
- В наявності
- Код: 46131354638-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера BMW1(E87/8)-3(E90/1) DIES (вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
46131354638

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
06005296
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACR | 300658 | AKS DASIS | 052002N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161065 |
| AUTOGAMMA | 104775 | AVA COOLING | BW5296 | AVA COOLING | BWA5296 |
| AVA COOLING | BWA5296D | AVA COOLING | BW5296D | BEHR | 8FC351302621 |
| Behr Hella Service | 8FC351302621 | Behr Hella Service | 8FC351302624 | BMW/MINI | 64539229021 |
| BMW/MINI | 64539206296 | BMW/MINI | 6930039 | BMW/MINI | 64509169789 |
| BMW/MINI | 64539169526 | BMW/MINI | 9169789 | BMW/MINI | 64536930039 |
| BSG | BSG15525008 | CARGO | 260360 | Delphi Poland S.А. | TSP0225546 |
| Denso | DCN05012 | DIEDERICHS | DCC1569 | EACLIMA | 30C07046 |
| ELECTRO AUTO | 30E0031 | ERA | 667104 | EURO REPAR | 1682221480 |
| EUROREPAR | 1682221480 | FRIGAIR | 08022028 | HELLA | 8FC351302621 |
| HELLA | 8FC351302624 | JDEUS | 705M68 | JDEUS | M7050680 |
| JPN | 60C9084JPN | KAGER | 945956 | KALE OTO RADYATOR | 376700 |
| KLOKKERHOLM | 0062305296 | KNECHT | AC414001S | KRAFT AUTOMOTIVE | 0222553 |
| MAGNETI MARELLI | 350203752000 | MAHLE | AC414000P | MAHLE | AC414001S |
| MAXGEAR | AC819073 | Nissens | 94873 | NRF | 35773 |
| NTY | CCSBM020 | PRASCO | BW5296 | PRASCO | BWA5296 |
| PRASCO | BWA5296D | PRASCO | BW5296D | PRASCO | BM024C002 |
| Quinton Hazell | QCN566 | RIDEX | 448C0161 | SATO TECH | C12268 |
| STANDARD | F443254 | Stark | SKCD0110208 | STARKE | SKCD0110208 |
| Stellox | 1045575SX | Storm | 15203 | THERMOTEC | KTT110362 |
| VAICO | V20621024 | Valeo | 814012 | Van Wezel | 06005296 |
| WAECO | 8880400414 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 06005296 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 603 мм |
| Ширина ядра радіатора | 345 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 3.28000 |
| Висота 1 [мм] | 305 |
| Висота паковання | 110 |
| Довжина паковання | 740 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з осушувачем |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131354638 |
| Негабарит | Негабарит |
| Розмір решітки | 587 - 345 - 16 |
| Ширина паковання | 420 |
| код УКТЗЕД | 8418991000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 071 ₴

