
Прокладка, головка циліндра PSA 2,2 HDI 4HY (DW12UTED) 2! 1,30MM (вир-во Elring) 431.331 UA51
2 362 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4410535128-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
bvd_ggl
Прокладка, головка циліндра PSA 2,2 HDI 4HY (DW12UTED) 2! 1,30MM (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
4410535128

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
431.331
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Конструкція прокладка |
|
|
| Діаметр [мм] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Монтажна товщина [мм] |
|
|
| Виступ поршня [мм] від |
|
|
| Виступ поршня до [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 415563P | Elring | 431331 | GLASER | 06254B |
| GLASER | H0625410 | MEC-DIESEL | 873361 | PEUGEOT/CITROEN | 0209AR |
| VICTOR REINZ | 613387510 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка, Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (244) | Прокладка, Citroen JUMPER автобус (244, Z_) | Прокладка, Citroen JUMPER фургон (244) |
| Прокладка, Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (244) | Прокладка, Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | Прокладка, Peugeot BOXER фургон (244) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 431331 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.61 мм |
| Проекція поршня до | 0.65 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Виконання осі | ZKS: 267.550 |
| Виступ поршня [мм] від | 0,61 |
| Виступ поршня до [мм] | 0,65 |
| Діаметр [мм] | 86 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4410535128 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Монтажна товщина [мм] | 1,3 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 362 ₴

