
Інтеркулер ESPACE4/LAGUNA2 TD 05- (вир-во Van Wezel) 43004397 UA51
4 463 ₴
- В наявності
- Код: 46131333781-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер ESPACE4/LAGUNA2 TD 05- (вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
46131333781

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
43004397
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 187015N | AUTOGAMMA | 104596 | AVA COOLING | RTA4397 |
| AVA COOLING | RT4397 | BTS Turbo | L970236 | DIEDERICHS | DCA1090 |
| EACLIMA | 36A60030 | JDEUS | 823M53 | JDEUS | M823122A |
| KAGER | 314474 | MagnetiMarelli | 351319203580 | MAXGEAR | AC630064 |
| MTR | 12178382 | Nissens | 96418 | NRF | 30859 |
| PRASCO | RTA4397 | PRASCO | RT4397 | RENAULT | 8200301883 |
| RENAULT | 8200292773 | RIDEX | 468I0102 | SATO TECH | I10292 |
| Stark | SKICC0890217 | Valeo | 817828 | Van Wezel | 43004397 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43004397 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 150 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131333781 |
| Розмір решітки | 680 - 148 - 64 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 463 ₴

