
Колодка гальм. диск. MB GL-CLASS задн. (вир-во BREMBO) P 50 064 UA51
2 293 ₴
- В наявності
- Код: 6900872513-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. MB GL-CLASS задн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
6900872513

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 50 064
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Ширина 1 [мм] |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Ширина 2 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 44205520 | MERCEDES-BENZ | A0044205220 | MERCEDES-BENZ | A1644201920 |
| MERCEDES-BENZ | A1644201520 | MERCEDES-BENZ | A0084205320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) | Колодка Mercedes-Benz M-CLASS (W164) | Колодка Mercedes-Benz G-CLASS (W463) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P50064 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.31100 |
| Виконання осі | Teves |
| Висота 1 [мм] | 51,6 |
| Висота 2 [мм] | 59,6 |
| Висота паковання | 80 |
| Датчик зносу | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900872513 |
| Номер WVA | 23923-26924 |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина 1 [мм] | 140,3 |
| Ширина 2 [мм] | 141,4 |
| Ширина паковання | 90 |
| для номера артикула | P 50 064 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 293 ₴

