
Радіатор обігрівача VW Passat 2.0D 15- (вир-во NRF) 54361 UA51
3 008 ₴
- В наявності
- Код: 46131353967-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор обігрівача VW Passat 2.0D 15- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131353967

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
54361
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 93994 | AVA COOLING | VN6424 | BSG | BSG90530010 |
| EACLIMA | 45C77024 | FAST | FT55218 | FEBI BILSTEIN | 170413 |
| FRIGAIR | 06102013 | JDEUS | M2300640 | JP GROUP | 1126301900 |
| Nissens | 73943 | NRF | 54361 | PRASCO | VN6424 |
| SATO TECH | H21330 | SWAG | 33100294 | VAG | 5Q0819031A |
| Valeo | 811506 | Van Wezel | 03006385 | Van Wezel | 03016385 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54361 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 163 мм |
| Ширина ядра радіатора | 181 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Crafter, Octavia, TT, Golf, Q3, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.67000 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131353967 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 008 ₴

