
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD передн. (вир-во BREMBO) P 28 044 UA51
2 512 ₴
- В наявності
- Код: 6900872954-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
6900872954

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 28 044
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Кількість індикаторів знесення [на |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HONDA | 45022TL1G01 | HONDA | 45022TV2E00 | HONDA | 45022TL1G00 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Honda ACCORD VIII (CU) | Колодка Honda ACCORD VIII УНИВЕРСАЛ (CW) | Колодка Honda CIVIC IX (FK) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P28044 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.85000 |
| Виконання осі | Teves |
| Висота 1 [мм] | 55 |
| Висота 2 [мм] | 62,2 |
| Висота паковання | 90 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900872954 |
| Кількість індикаторів зносу [на | 2 |
| Номер WVA | 24796-24797-24798 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина паковання | 120 |
| для номера артикула | P 28 044 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 512 ₴

