
Радiатор (вир-во Nissens) 60233A UA51
6 966 ₴
- В наявності
- Код: 6913561119-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радiатор (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6913561119

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
60233A
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Перегляд коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Оснащення / обладнання |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VAG | 4F0121251AP | VAG | 4F0121251P | VAG | 4F0121251AG |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радiатор Audi A6 (4F2, C6) | Радiатор Audi A6 Avant (4F5, C6) | Радiатор Audi A6 Allroad (4FH, C6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60233A |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 677 мм |
| Ширина ядра радіатора | 439 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 5.61400 |
| Тип коробки передач | Автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 980 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6913561119 |
| Негабарит | Негабарит |
| Обладнання/обладнання | для автомобілів із кондиціонером |
| Розмір решітки | 677-439-32 |
| Ширина паковання | 580 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 966 ₴

