
Вентилятор двигуна NISSAN QASHQAI (J11) (13-) 1.5 dCi (вир-во Nissens) 85935 UA51
3 766 ₴
- В наявності
- Код: 46491334287-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор двигуна NISSAN QASHQAI (J11) (13-) 1.5 dCi (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46491334287

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
85935
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASAM | 76495 | AVA COOLING | DN7540 | AVA QUALITY COOLING | DN7540 |
| FRIGAIR | 05211017 | JPN | 60E1023JPN | Nissan | 214814EB0B |
| Nissan | 214814EB0A | Nissens | 85935 | PRASCO | DN7540 |
| RENAULT | 214814EB0A | RPL QUALITY | APELNI5013 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 85935 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без резистора |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 475 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 252 Вт |
| Напрямок обертання | За годинниковою стрілкою |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 3.20000 |
| Висота паковання | 160 |
| Довжина паковання | 740 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46491334287 |
| Ширина паковання | 570 |
| код УКТЗЕД | 8414592598 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 766 ₴

