
Вентилятор салону DACIA DOKKER/LODGY (2012) (вир-во Nissens) 87502 UA51
3 420 ₴
- В наявності
- Код: 46491334274-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор салону DACIA DOKKER/LODGY (2012) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46491334274

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87502
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DACIA | 272103931R | DEYE | DY7583 | FLAMAR | VHF370017RN |
| LGK | OEM007079062 | LGK | 007079062OEM | Nissens | 87502 |
| REAL | 40173260OE | RENAULT | 272103931R | RPL QUALITY | APVTDA5003 |
| SANDO | SBW710621 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 87502 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Споживана потужність | 252 Вт |
| Напрямок обертання | Проти годинникової стрілки |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Діаметр | 122 мм |
| Кількість контактів | 2 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 2.10000 |
| Висота паковання | 260 |
| Довжина паковання | 220 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46491334274 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8414592598 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 420 ₴

