Фільтр повітряний (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001069746

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00034M
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Blue Print | ADT322114 | HERTH + BUSS JAKOPARTS | J1322137 | Herth+Buss | J1322137 |
| LYNX | LA139 | MASUMA | MFA1142 | NPS | T132A132 |
| SCT | SB2145 | SCT Germany | SB2145 | Stellox | 7101056SX |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00034M |
| Виробник | Mando |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Висота | 43 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.25500 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 305 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001069746 |
| Ширина паковання | 200 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


