
Колодка гальм. диск. VOLVO XC60 2.0-3.0 08 - передн. (вир-во BREMBO) P 86 023 UA51
2 451 ₴
- В наявності
- Код: 69001124925-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. VOLVO XC60 2.0-3.0 08 - передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
69001124925

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 86 023
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Товщина 1 [мм] |
|
|
| Ширина 1 [мм] |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Ширина 2 [мм] |
|
|
| Товщина 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VOLVO | 30793943 | VOLVO | 31277334 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодка Volvo XC60 (156) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P86023 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 193 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, XC60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 3.08000 |
| Виконання осі | Teves |
| Висота паковання | 100 |
| Датчик зносу | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001124925 |
| Номер WVA | 24399-24875 |
| Товщина 1 [мм] | 20,2 |
| Товщина 2 [мм] | 19,7 |
| Ширина 1 [мм] | 193,3 |
| Ширина 2 [мм] | 194,3 |
| Ширина паковання | 130 |
| для номера артикула | P 86 023 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 451 ₴

