
Колодка гальм. диск. NISSAN 370Z 3.7 06.09-,370Z ROADSTER 3.7 01/10 - передн. (вир-во BREMBO) P 56 089 UA51
1 909 ₴
- В наявності
- Код: 46351339571-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. NISSAN 370Z 3.7 06.09-,370Z ROADSTER 3.7 01/10 - передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339571

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 56 089
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Кількість індикаторів знесення [на |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Nissan | AY040NS139 | Nissan | D1060JL00A | Nissan | D1060JL00J |
| Nissan | D1060JL00B | Nissan | D1060JL00E | Nissan | D1060JL00K |
| Nissan | D10601TG1C |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P56089 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 127 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 76 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX70, 370Z, FX, G, Q50, M37, Q60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.90000 |
| Виконання осі | Akebono |
| Висота паковання | 85 |
| Датчик зносу | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339571 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Кількість індикаторів зносу [на | 2 |
| Номер WVA | 24920-24994 |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Ширина паковання | 90 |
| для номера артикула | P 56 089 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909 ₴

