
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD задн. (вир-во BREMBO) P 28 072 UA51
1 891 ₴
- В наявності
- Код: 46351339537-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. HONDA ACCORD задн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339537

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 28 072
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| HONDA | 43022TA0A51 | HONDA | 43022TA0A80 | HONDA | 43022TL1G01 |
| HONDA | 43022TA0A70 | HONDA | 43022TA0A40 | HONDA | 43022TL1G00 |
| HONDA | 43022TL1G02 | HONDA | 43022TA0A81 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P28072 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 94 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 47 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | BYD, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 0.81000 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 130 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339537 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 891 ₴

