Фільтр повітряний (вир-во Mando)

КОД ТОВАРУ
69001069738

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
EAF00202T
(MANDO CORPORATION, SEOUL)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| JEEP | MR188657 | MAZDA | CMR481795 | MITSUBISHI | AF136SL |
| MITSUBISHI | MR352951 | MITSUBISHI | MT202713 | MITSUBISHI | MZ690973 |
| MITSUBISHI | MM481794 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00202T |
| Виробник | Mando |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Colt, Outlander, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.42000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 320 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001069738 |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴


