
Колодка гальм. диск. MB A-CLASS, B-CLASS 2012 - передн. (вир-во BREMBO) P 50 093 UA51
2 027 ₴
- В наявності
- Код: 46351339543-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. MB A-CLASS, B-CLASS 2012 - передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339543

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 50 093
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | A0064204620 | MERCEDES-BENZ | 84200620 | MERCEDES-BENZ | A0064208520 |
| MERCEDES-BENZ | 64204620 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P50093 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 144 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, QX30, GLA-Class, SLS AMG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 2.04000 |
| Виконання осі | Trw-Lucas |
| Висота паковання | 90 |
| Датчик зносу | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339543 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 24869 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина паковання | 120 |
| для номера артикула | P 50 093 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 027 ₴

