
Колодка гальм. диск. BMW 5 (F10, F11) 2010-,6 (F12) 2011-,7 (F01, F07) 08 - передн. (вир-во BREMBO) P 06 074 U
3 059 ₴
- В наявності
- Код: 46351339558-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. BMW 5 (F10, F11) 2010-,6 (F12) 2011-,7 (F01, F07) 08 - передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339558

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 06 074
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Ширина 1 [мм] |
|
|
| Товщина 1 [мм] |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Ширина 2 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Товщина 2 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW/MINI | 34116775314 | BMW/MINI | 34116850885 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P06074 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 68 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.90000 |
| Виконання осі | Teves |
| Висота 1 [мм] | 68,4 |
| Висота 2 [мм] | 68,1 |
| Висота паковання | 85 |
| Датчик зносу | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339558 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 23313-24688 |
| Товщина 1 [мм] | 19,2 |
| Товщина 2 [мм] | 20,3 |
| Ширина 1 [мм] | 155 |
| Ширина 2 [мм] | 155,3 |
| Ширина паковання | 120 |
| для номера артикула | P 06 074 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059 ₴

