
Колодка гальм. диск. NISSAN QASHQAI, передн. (вир-во BREMBO) P 79 028 UA51
1 657 ₴
- В наявності
- Код: 46351339529-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. NISSAN QASHQAI, передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339529

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 79 028
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик зносу |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Кількість індикаторів знесення [на |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| SUZUKI | 5581057L50 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P79028 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 59 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Juke, Kizashi, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 1.67600 |
| Виконання осі | Akebono |
| Висота паковання | 85 |
| Датчик зносу | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339529 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Кількість індикаторів зносу [на | 1 |
| Номер WVA | 25202 |
| Товщина (мм) | 16,8 |
| Ширина паковання | 90 |
| для номера артикула | P 79 028 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 657 ₴

