
Колодка гальм. диск. FORD TOURNEO CUSTOM 2.2TDCI 2012 - передн. (вир-во BREMBO) P 24 152 UA51
2 476 ₴
- В наявності
- Код: 46351339583-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. FORD TOURNEO CUSTOM 2.2TDCI 2012 - передн. (вир-во BREMBO)

КОД ТОВАРУ
46351339583

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
P 24 152
(BREMBO)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| для номера артикула |
|
|
| Номер WVA |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | BK212K021AA |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P24152 |
| Виробник | BREMBO |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 172 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 69 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Вага (кг) | 2.49860 |
| Виконання осі | Trw-Lucas |
| Висота паковання | 85 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46351339583 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Номер WVA | 25602 |
| Ширина паковання | 120 |
| для номера артикула | P 24 152 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 476 ₴

