
Сальник зад. міст VW Amarok 55*74/84*12 / A/BS2 RD BD FPM (вир-во Elring) 982.870 UA51
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 46101333668-omg
+380 (96) 866-38-83
Менеджер повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник зад. міст VW Amarok 55*74/84*12 / A/BS2 RD BD FPM (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
46101333668

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
982.870
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VAG | 2H0525345 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 982870 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Висота | 12 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.39000 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101333668 |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴

